Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Управління соціального захисту населення щодо стану соціальних виплат за грудень 2018 року.

Дата: 11.01.2019 15:58
Кількість переглядів: 434

Управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації повідомляє, що виплати за грудень 2018 року  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам , які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошове забезпечення батькам вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях здійснені в повному обсязі. Загальна сума коштів на вищевказані виплати склала 5,2 млн. грн.

Виплачені компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю , дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги в повному обсязі у сумі 17,9 тис. грн.

Частково профінансовані та виплачені пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 176,9 тис.грн.

За грудень 2018 року виплачено в повному обсязі з державного бюджету:

-  допомога переміщеним особам на проживання у сумі 1170,6 тис.грн.

- на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у сумі 69,2 тис.грн.

- матеріальна допомога малозабезпеченим особам, особам з інвалідністю у сумі 3,0 тис.грн.

-  на заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів у сумі 148,4 тис. грн.

Перерахування усіх видів допомоги на виплатні відділення поштового зв’язку та банківських установ проводяться без затримок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора