Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання комісії

Дата: 14.05.2018 15:59
Кількість переглядів: 528

14.05.2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Кіруцака Є.І. проведена комісія з питань забезпечення гарантій занятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Під час заходу розглянуті питання:

  1. Щодо працевлаштування неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування в канікулярний період, проблеми та шляхи їх вирішення.
  2. Щодо профілактичних заходів у навчальних закладах стосовно попередження дитячої злочинності.
  3. Щодо формування банку роботодавців, які готові надавати робочі місця для організації стажування учнівської молоді, та інформування випускників навчальних закладів про перелік таких підприємств.

За результатами обговорення надано доручення директору Великоновосілківського районного центру зайнятості Буряку С.О. підготувати листи селищному, сільським головам, керівникам економічно-активних підприємств в тому числі ФОП щодо організації тимчасових робіт для учнівської молоді в канікулярний період та працевлаштування на такі робочі місця неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування. Продовжити роботу щодо актуалізації банку даних роботодавців, які готові надавати робочі місця для організації стажування учнівської молоді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора