Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Поліцейські Великої Новосілки підтримали своєю увагою діточок з реабілітаційного центру

Переглядів: 308

У Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації виховується 50 дітей віком від 3-х до 18 років. Кожен з них чекає доки їх горе-батьки візьмуться за розум, приведуть до ладу свої оселі та більше не будуть зловживати алкоголем. 

Вже тривалий час правоохоронці часті гості тут. Майже всі вихованці центру зустрічають поліцейських міцними обіймами та щирими посмішками. Через сімейні проблеми ці діти потребують постійного догляду вихователів, тому правоохоронці розуміють, що вони як ніхто потребують їхньої уваги, підтримки і любові.

Нового керівника діти побачили вперше, тому спочатку соромились спілкуватися, але не пройшло і п’яти хвилин, як почали підходили та залюбки знайомитися з Андрієм Олександровичем, розповідаючи про свої досягнення.

Наприкінці візиту директор центру Лариса Майджи провела для начальника поліції екскурсію по закладу та ознайомила з умовами проживання вихованців. Затишні кімнати, здорове харчування – усе для безтурботного дитинства. Усе, окрім батьків, які повинні любити і виховувати своїх рідних дітей. Але у дорослих є шанс виправитися і відновити повну родину, повернувши своїх синів та дочок.

На останок поліцейські з діточками зробили спільне фото, а Андрій Олександрович пообіцяв, що незабаром прийде знову.

 

 

 « повернутися до списку новин