Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Оздоровлення дітей Великоновосілківського району

Переглядів: 96

Відповідно до п. 1 розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 24.10.2018 року № 1290/5-18 «Про упорядкування окремих завдань, покладених на структурні підрозділи Донецької обласної державної адміністрації» функції з формування та реалізації на території області державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей передано від Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації до Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації.

Розпорядженням голови Великоновосілківської районної державної адміністрації «Про упорядкування окремих завдань, покладених на структурні підрозділи Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області» від 25 січня 2019 року № 17, було передано функції з формування та реалізації на території району державної соціальної політики з оздоровлення та відпочинку дітей від управління освіти, молоді та спорту Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області до управління соціального захисту населення Великоновосілківської районної державної адміністрації Донецької області.

Рішенням районної ради від 26.04.2019 № 7/37-1011 «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Великоновосілківського району на 2019 рік та основних напрямків розвитку на 2020 і 2021 роки» з метою організації оздоровлення дітей та учнівської молоді пільгових категорій в літній період 2019 року у дитячих оздоровчих центрах передбачено витрати за рахунок державного бюджету у сумі 200,00 тис.грн., обласного у сумі 200,00 тис.грн. та районного бюджету у сумі 199,9 тис.грн. Даним рішенням передбачено організацію заходів, направлених на часткове відшкодування вартості путівок дитячим оздоровчим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги  з оздоровлення дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, за рахунок обласного бюджету у сумі 202,7 тис.грн та районного бюджету у сумі 202,7 тис.грн.

Загальна чисельність дітей шкільного віку (віком від 7-17 років включно) складає 3315 дітей, в тому числі 1919 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з них:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування-58;

діти осіб, визнаних учасниками бойових дій-90;

діти внутрішньо переміщених осіб-234;

діти з інвалідністю-48;

діти, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи-9;

діти, що мешкають у багатодітних сім’ях-418;

діти, що мешкають у малозабезпечених сім’ях-123;

діти та підлітки, що перебувають на диспансерному обліку-402;

талановиті та обдаровані діти-137;

діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села- 400.

З початку 2019 року  за рахунок державного бюджету до ДПУ МДЦ «Артек» було направлено 5 дітей:

 -1дитину позбавлену батьківського піклування,

 -1 дитину з інвалідністю,

 -1 дитину з малозабезпеченої сім'ї,

 -1 дитину зареєстровану як внутрішньо переміщену особу,

 -1 дитину учасника АТО  

Планується з 16 липня 2019 року направити на оздоровлення до  ДПУ МДЦ «Артек» 1 дитину позбавлену батьківського піклування та 1 дитину учасника АТО.

До    ДП УДЦ «Молода гвардія» було направлено 5 дітей:

 -3 дітей з інвалідністю,

 -1 дитину з багатодітної сім'ї та

 -1 дитину зареєстровану як внутрішньо переміщену особу.

 Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 08.05.2019 року № 485/5-19 «Про затвердження порядку організації у 2019 році оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок обласного бюджету» було затверджено Порядок організації у 2019 році оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок обласного бюджету

Кошти субвенції з обласного бюджету місцевому бюджету у 2019 році склали 282434,00 грн з них - 270272,00 грн. на повне відшкодування (діти які потребують особливої соціальної уваги та підтримки) та 12162,00 грн. часткове відшкодування (діти які виховуються в сім’ях з дітьми).

До КП "Обласний дитячо-молодіжний санітарно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини"   було направлено 6 дітей:

 -1 дитина зареєстрована як внутрішньо переміщена особа,  

 -1 дитина яка знаходиться на диспансерному обліку,

 -1 дитина відмінниця навчання,

 -3 дитини які виховуються в сім’ях з дітьми

До ПУ "ПЗОВ "Брусіно" було направлено 2 дітей:

 -1 дитину учасника АТО та

 -1 дитина відмінниця навчання.

До КП ДОЗ Дружбу ВРР було направлено 14 дітей

 -4 дитини з багатодітної родини

 -2 дитини «відмінник навчання»

 -1 дитина зареєстрована як внутрішньо переміщена особа

 -6 дітей дитина-сирота дитина позбавлена батьківського піклування

 -1 дитина учасника АТО.

Після оздоровлення дітей сума до відшкодування складатиме 154082 грн.

На даний час є 15 заяв з повним пакетом документів на 2 зміну до КП ДОЗ «Дружба ВРР», та 1 заява з повним пакетом документів на 4 зміну до Перлини Донеччини (повне відшкодування).

За даними наданими від сільських рад ними було закуплено 27 путівок на оздоровлення дітей на І зміну до КП ДОЗ «Дружба ВРР».

 

 « повернутися до списку новин