Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Переглядів: 96

Сьогодні, 11 липня, у Великоновосілківській РДА під керівництвом заступника голови Євгена Кіруцака відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що було присвячене питанню сміття. Нарада відбулась за участю головного спеціаліста відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів-державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Донецької області Олени Мельничук.
Головною метою засідання стало питання поводження з твердими побутовими відходами у Великоновсілківському районі, зокрема, організації робіт по рекультивації сміттєзвалища в околицях села Времівка Великоновосілківської селищної ради. Відомо, що смітник виник ще близько 40 років тому на території колишнього піщаного кар’єру.
Після обговорення всіх кутів проблеми, члени комісії вирішили створити план подальших дій, та скласти загальний для всіх рад району алгоритм поводження з відходами. Всім учасникам засідання дано доручення надати пропозиції, що в подальшому увійдуть до зазначеного плану.

 

 « повернутися до списку новин