Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район

Агентські пункти в сільських радах виправдали своє призначення

Переглядів: 61

12 серпня 2019 начальник відділу обслуговування громадян № 1 Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Лілія Кравченко провела чергові прийоми в агентських пунктах обслуговування громадян Старомлинівської та Краснополянської сільських рад Великоновосілківського району.

Створення віддалених робочих місць обслуговування громадян виправдало свою мету, а саме відбулося наближення соціальних послуг до усіх категорій громадян та надання комплексних інформаційно-консультаційних послуг з питань пенсійного забезпечення за місцем проживання осіб, що передбачено завданнями Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України № 672-р від 14 вересня 2016 року. 
Даний формат обслуговування громадян є вкрай зручним та комфортним для різних соціальних груп і вікових категорій громадян, в першу чергу з числа соціально-незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, осіб з інвалідністю тощо.

У мешканців зазначених сільських рад з’явилася можливість отримати максимум інформації та відповіді на злободенні проблемні питання від фахівців Пенсійного фонду не відвідуючи при цьому центральний офіс. А питання, які турбують сьогодні наших громадян є вкрай важливими, селян цікавили питання стосовно перерахунку пенсій та запиту пенсійної справи з іншого району, видачі трудових книжок та їх дублікатів та т.і.

На прийом до фахівця управління звернулося 16 осіб. Відвідувачі отримали відповіді на особисті питання з пенсійного забезпечення та   дізналися про переваги отримання пенсій через банківські установи.

Загалом, з початку функціонування віддалених робочих місць громадянам було надано 1104 послуги, в тому числі  з поточному році – 484 послуги.« повернутися до списку новин