Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча нарада щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

Дата: 16.08.2019 15:25
Кількість переглядів: 167

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»  16 серпня 2019 року в кабинеті першого заступника голови райдержадміністрації відбулась нарада, яку провів в.о. голови райдержадміністрації Олександр Алчієв. Було розглянуто питання з приводу відсутності ліцензій та нелегального продажу спиртних напоїв підприємцями району та ухилення фізичними особами які отримують доходи в результаті обробки земельних ділянок, які перевищують норми, встановлені п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Кодексу, та з яких не утримано податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

На нараду були запрошені начальники відділів структурних підрозділів, які активно долучалися до обговорення піднятих питань, радилися та вносили свої пропозиції щодо налагодження максимально ефективної роботи з детінізацію відносин у сфері зайнятості населення. Адже розвиток населених пунктів безпосередньо залежить від ефективного наповнення місцевих бюджетів.

Підводячи підсумки наради в.о. голови райдержадміністрації Олександр Алчієв зазначив, що метою цієї наради є не залякування фізичних осіб штрафними санкціями, а спроба ще раз донести до свідомості громадян що ухилення від сплати податків це зневага до працівників – це шлях до самознищення власного бізнесу.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора