Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання Регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Дата: 05.09.2019 13:51
Кількість переглядів: 165

Сьогодні, 5 вересня 2019 року у Великоновосілківській районній державній адміністрації відбулося засідання Регіональної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів в.о. голови райдержадміністрації Олександр Алчієв.

Участь у засіданні також взяли представники контролюючих органів та соціальних служб Великоновосілківського району, представники Іскрівської та Шевченківської сільських рад, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також підприємці.

В рамках засідання члени комісії провели з запрошеними суб’єктами господарювання роз’яснювальну роботу щодо дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

У ході розмови увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця у Великоновосілківького району.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора