Донецька область, Великоновосілківський район

Відзначення Дня фізичної культури і спорту у Великоновосілківському районі

Переглядів: 59

Щорічно у другу суботу вересня вся спортивна спільнота України відзначає День фізичної культури і спорту. В цьому році, як і завжди, Великоновосілківський район не залишився осторонь святкування цього свята.

13 вересня заклади загальної середньої освіти району провели урочисті лінійки, міні-вікторини, конкурси малюнків та різноманітні спортивні змагання.

14 вересня на базі КП Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний стадіон «Колос» відбулись змагання серед вихованців Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт» з таких видів спорту: міні-футбол, бігова естафета, жонглювання м’ячем, перетягування канату.

В змаганнях з легкої атлетики І місце посіла команда «Богатир-1»,           ІІ місце – «Богатир-2», ІІІ місце – «Юність».

В жонглюванні м’ячем кращим став Шилов Ілля, ІІ місце посів Кириленко Костянтин, ІІІ – Цікавий Дмитро.

В змаганнях з перетягування канату І місце посіла команда «ДЮСШ-1», ІІ місце – «ДЮСШ-2», ІІІ – «Богатир-1».

В змаганнях з міні-футболу І місце посіла команда «Богатир-1», ІІ місце – «ДЮСШ-2», ІІІ – «Юність».

Учасники змагань нагороджені грамотами.

У Великоновосілківському професійному ліцеї проведено змагання з міні-футболу серед навчальних груп. У змаганнях взяли участь збірні команди груп Т-90, Т-91, КК-33, КК-31, КК-32 та АС-52.

За результатами змагань переможцем стала команда першого курсу гр.АС-52, яку відзначено почесною грамотою, кубком та солодощами.

За плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту в Донецькій області та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту почесними грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації нагороджено вчителя фізичної культури Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня Ариха Володимира Івановича, тренера-викладача з дзюдо Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт» Гусєва Сергія Вікторовича, тренера-викладача з футболу Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт» Хоменка Сергія Олексійовича та вчителя фізичної культури Старомлинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, тренера-викладача з легкої атлетики Великоновосілківської РК ДЮСШ «Старт» Шемякова Дмитра Анатолійовича.