Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про роботу фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 23.09.2019 08:30
Кількість переглядів: 194

17 вересня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кужель С.Б. у Старомайорській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: « Стоп булінг!».

Захід проведено з метою  сформувати у учнів уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для підлітків. Ознайомити з поняттям «булінг», видами булінгу, як захиститись від будь-якого насильства.

В ході  бесіди діти висловлювали власне бачення як протистояти булінгу, як потрібно ставитись до однокласників та друзів, щоб зберегти теплі та дружні відносини. Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

Цього ж дня фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольмезовою Н.В. на території Іскрівської сільської ради серед учнів Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено бесіду на тему: « Здоровий спосіб життя».

Метою заходу стало виховати хороші звички, які сприяють зміцненню здоров’я, розширити поняття дітей про здоровий спосіб життя та з нагоди про корисні звички.

Діти із задоволенням приймали участь у обговоренні теми, задавали багато різних питань та ділились власними знаннями.

18 вересня 2019 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Резниченко О.В. серед колективу Великоновосіліквського трудового архиву проведено бесіду на тему : «Патронатне виховання».

Бесіду проведено з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

Учасників було детально проінформовано про даний вид послуги, про термін перебування дітей у сім’ї патронатного вихователя, які діти можуть бути влаштовані під патронат та про грошове забезпечення. Також серед присутніх були розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети.

20 вересня 2019 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Резниченко О.В. спільно з Волноваською мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги серед учнів 7,8,9 класів Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня було проведено лекцію на тему: «Булінг серед підлітків».

Метою даного заходу стало ознайомлення учасників з поняттям «булінг», його причинами, ознаками та можливими шляхами запобігання; визначити ознаки кривдника та жертви боулінгу.

Діти уважно слухали, задавали багато питань. Наприкінці даного заходу учні переглянули короткометражне відео по даній темі та отримали інформаційно-просвітницькі буклети. Охоплено 37 учасників.

Місце проведення:

20 вересня 2019 року фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольмезовою Н.В. у Андріївськійц ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «Булінг у дитячому середовищі».

Бесіду проведено з метою виховувати у дітей почуття толерантності; бути небайдужими до чужого горя; виховувати культуру спілкування.

Учасниками стали учні  8 класу, які із задоволенням прийняли активну участь у обговоренні теми, наводили приклади ситуацій із життя. Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора