Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Скажімо «Ні!» булінгу. Альтернативні форми виховання дітей

Дата: 30.09.2019 16:52
Кількість переглядів: 328

30 вересня 2019 року, з метою інформування та запобігання насилля (булінгу) у школі, головним спеціалістом сектору опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Балжі Т.В., завідувачем сектору опіки  та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Магомедовою С.С., провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Резниченко О.В., проведені лекції у Великоновосілківській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Великоновосілківськівської районної ради Донецької області. Лекції проводились серед учнів 6 та 8 класів, теми лекцій: «Булінг: ознаки, учасники, види», «Законодавство України щодо протидії булінгу».

З метою забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини, серед педагогічного колективу школи проведено  інформаційно-роз`яснювальну роботу  щодо механізму створення та організації діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в такій сім’ї. Також, роз`яснено порядок створення та функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, порядок взяття на облік кандидатів в опікуни/піклувальники, кандидати в усиновлювачі.

Розповсюджено  інформаційні буклети, розроблені службою у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації та Донецьким обласним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора