Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформаційно - просвітницькі заходи фахівців із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді

Дата: 07.10.2019 10:34
Кількість переглядів: 395

1 жовтня 2019 року фахівцем з соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї,дітей та молоді Ольмезовою Н.В.  серед учнів старших класівЗеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено лекцію на тему: «Профілактика булінгу».

Метою заходу стало ознайомлення дітей з поняттям «булінг» та його видами,розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій,розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, сформувати негативне ставлення до булінгу.

Діти із задоволенням приймали участь у обговоренні теми, ділились своїми знаннями із власного досвіду ситуацій в житті.Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

2 жовтня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Харакоз Н.В. та провідним фахівцем Резниченко О.В. Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім?’ї, дітей та молоді серед колективу Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей проведено бесіду на тему: «Патронатне виховання».

Бесіду проведено з метою пошук кандидатів у патронатні вихователі, роз’яснення про новий вид послуги та нову форму сімейного виховання дитини.

Учасників було детально поінформовано про даний вид послуги, а наприкінці всі присутні отримали інформаційно-просвітницькі буклети. Цього ж дня фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім?’ї, дітей та молоді Нікітіною І.В. у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему:«Тільки не мовчи. Стоп насильство над дітьми».

Бесіду проведено з метою формування в молодіжному середовищі позитивного іміджу здорової людини, діагностування форми насильства та виявлення дітей, які перебувають у несприятливих умовах, в екстремальних ситуаціях.

Діти із задоволенням прийняли активну участь у обговоренні теми, зробили висновки та отримали пам`ятку про те, як запобігати та протидіяти насильству над дітьми.

3 жовтня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Біленькою Н.І. на території Керменчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнівської молоді було проведено бесіду на тему: «Геть насильство над дітьми».

Бесіду проведено з метою ознайомити учнів з поняттям «насильство», освоїти види та ознаки, соціальну структуру цього явища; визначити типові риси учнів, які схильні ставати жертвами насилля.

Також юнаки та дівчата дізнались про наслідки такої поведінки для жертви  та агресора.Учням надано поради, як діяти у разі виникнення такої ситуації, до кого звернутись за допомогою. Також учні  провели  акцію «Синя стрічка» підгаслом: «Геть насилля над дітьми!», де синя стрічка символізувала синці на дитячому тілі. Наприкінці зустрічі були розповсюджені інформаційно-просвітницькі  буклети по даній темі.

4 жовтня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім?’ї, дітей та молоді Тохтаровою Т.П. у Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед дітей старших класів проведено бесіду на тему: «Негативний вплив паління на стан здоров’я людини».

Метою бесіди стало сформувати правильне уявлення про здоров’я,здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я, профілактика тютюнопаління та паління електронних цигарок.

Учні уважно слухали та приймали активну участь у обговорюванні даної теми та висловлювали власні думки, а ,також ,задавали багато різноманітних питань щодо негативного впливу шкідливих речовин на здоров’я. Наприкінці студенти отримали буклети про здоровий спосіб життя.

4 жовтня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцун Н.І. у   Новопетриківській ЗОШ І-ІІ  ступенів серед учнів 7-8 класів було проведено лекцію на тему: «Я маю право, кожна людина має право»…

Лекцію проведено з метою закріплення знань дітей про права дитини, розповісти учням про їхні права й свободи, навчити толерантно ставитись до прав інших людей; правильно реалізовувати свої права;  розвивати уміння знаходити компроміс не рішення; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

Учасників було представлено презентацію на тему «Конвенція ООН». Ознайомлено з Конституцією України, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства» та Сімейним кодексом України. Після проведеної лекції діти отримали інформаційно – просвітницький матеріал у вигляді буклетів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора