Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тренінг із залученням представників «Норвезької ради у справах біженців»

Дата: 09.10.2019 15:35
Кількість переглядів: 214

Коли люди потрапляють у важкі життєві обставини, в край необхідною та актуальною для них стає підтримка і допомога близьких, друзів. Але не завжди трапляється так, що близькі люди можуть підтримати чи допомогти. Саме тому Великоновосілківський районний центр зайнятості спільно з представниками Норвезької ради у справах біженців(NRS) провели тренінг для вимушено переміщених осіб.  
 

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є незалежною, міжнародною, гуманітарною неурядовою організацією,  яка веде свою діяльність у 30 країнах світу, де склалися ситуації, що потребують фінансової допомоги, в тому числі і в Україні. Мета діяльності — захищати права людей, які постраждали від вимушеного переселення, сприяти вирішенню проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб(ВПО) у всьому світі.
NRS є єдиною норвезькою організацією, яка спеціалізується на наданні допомоги та захисту людям, які постраждали від вимушеного переселення.
NRC була створена в 1946 році під назвою «Допомога в Європі», щоб допомогти біженцям в Європі після Другої світової війни. У 1953 році організація змінила свою назву на нинішню — Норвезька рада біженців (NRC).
Основні види діяльності NRC реалізуються через надання гуманітарної допомоги.
NRS розпочала свою гуманітарну діяльність в Україні в листопаді 2014 року з відкриття офісу у місті Сєвєродонецьку (Луганська область).
В Україні діяльність NRC включає три ключові програми: 
1.    Інформування, консультування і правова допомога (ISLA): Надання безоплатної правової інформації, консультацій і правової допомоги внутрішньо переміщеним та іншим постраждалим від конфлікту особам, спрямованої на реалізацію їх прав і покращення доступу до правосуддя в Луганській та Донецькій областях; посилення потенціалу органів місцевого самоврядування, неурядових організацій і центрів вторинної правової допомоги шляхом фінансової, управлінської та технічної підтримки з метою забезпечення захисту та впровадження довгострокових рішень населенню, яке постраждало від конфлікту; юридичне представництво і супровід в судах і органах влади за допомогою партнерів NRC; адвокаційна діяльність з метою реалізації довгострокових рішень, політики і практик, які відповідають міжнародним стандартам. 
2.    Житло та предмети побуту: Надання матеріалів і грошової допомоги для ремонту житла, яке перебуває у приватній або комунальній власності в районах, що зазнали руйнування в результаті конфлікту; сезонна гуманітарна допомога для підготовки до зимового періоду; утеплення будинків і грошова допомога для придбання твердого палива в зимовий період для осіб, які проживають поблизу лінії зіткнення та в прифронтових районах Луганської області.
3.    Життєзабезпечення та продовольча безпека: Підтримка самозайнятості населення та розвитку малого бізнесу внутрішньо переміщеного та постраждалого від конфлікту населення шляхом тренінгів та надання малих грантів мікропідприємствам: підтримка сільського господарства та тваринництва для покращення економічного стану мирних жителів, які проживають уздовж лінії зіткнення; грошова продовольча допомога в зимовий період найуразливішим категоріям населення; підтримка у розвитку потенціалу сільських кооперативів; допомога у відновленні інфраструктури об’єктів громадської інфраструктури в районах уздовж лінії зіткнення в Луганській та Донецькій областях.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора