Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Круглий стіл з членами комісій із соціального страхування Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району

Дата: 09.10.2019 16:06
Кількість переглядів: 101

09 листопада 2019 року головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Донецькій області Молодан О.В. провела засідання круглого столу з членами комісії із соціального страхування Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району.

 

У ході заходу обговорили основні завдання, які виконує комісія із соціального страхування відповідно до Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 13.

Крім того, зосереджено увагу присутніх на необхідності здійснення постійного контролю за правильним призначенням, нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення.

Учасники засідання детально обговорили питання оформлення листка непрацездатності, який є підставою для призначення матеріального забезпечення.

За результатами зустрічі присутні відзначили необхідність проведення постійного аналізу захворюваності працівників з метою розроблення заходів щодо зменшення рівня захворюваності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора