Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Гуманітрана допомога

Дата: 22.10.2019 15:40
Кількість переглядів: 134

Вже вдруге протягом 2019 року від Донецького фонду соціального захисту та милосердя до Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надходить  гуманітарна допомога тимчасово-переміщеним особам, особам з інвалідністю та місцевому населенню з числа тих сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.        

За посередництвом бійців Національної гвардії України з міста Краматорськ 17.10.2019 року було доставлено вантаж з гуманітарною допомогою вагою близько 600 кілограм у вигляді жіночого, чоловічого та дитячого  одягу, взуття, постільної білизни, посуду, іграшок, речей для людей з інвалідністю.

Вже з понеділка розпочато видачу гуманітарної допомоги. На сьогодні допомогу отримали   48  осіб з числа вимушених переселенців, осіб з інвалідністю та багатодітних родин з числа тих, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Великоновосілківський РЦСССДМ дуже вдячний Донецькому фонду соціального захисту та милосердя за проявлену ініціативу у наданні  допомоги, активність та щирість у добрих вчинках до вразливих верств населення, що включає в себе безкорисність та благодійну діяльність. 

Волонтери є серцем здорового громадянськогосуспільства. Незважаючи на те, що роль волонтерів досить вагома, їхня праця часто залишається непомітною. Тому ми маємо дякувати їм за сумлінну працю.

Люди, які отримали допомогу, вдячні за турботу. Допомога у вигляді одягу, взуття, посуду та іншого стала для них необхідною підтримкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора