Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

День кар’єри

Дата: 25.10.2019 10:25
Кількість переглядів: 322

В рамках проведення регіонального Форуму кар’єри «Схід і Захід»  фахівцями Великоновосілківського районного центру зайнятості проведено День кар’єри для учнівської молоді на базі Великоновосілківської Гімназії з ЗОШ І ступеня.

Захід проводився з метою інформування випускників про навчальні заклади та мотивації на свідомий вибір професії чи спеціальності, яка актуальна на регіональному ринку праці, побудови стратегії майбутньої кар’єри та орієнтації на бізнес-мислення.

Фахівці центру зайнятості презентували Донецький Центр професійно-технічної освіти, на базі якого проводиться навчання по робітничим професіям, інформували про сучасні послуги державної служби зайнятості для учнівської молоді, розповіли про актуальні професії та як уникнути помилок при виборі фаху.

Представники Донецького національного технічного університету презентували школярам свій заклад, надали консультації щодо навчання та ознайомили з умовами  вступу.

Учасники Дня кар’єри мали можливість дізнатися про сучасні тенденції економічного розвитку підприємств району, бажаючи пройшли профдіагностичне тестування, щоб визначити схильності до певного типу професій.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора