Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Дата: 28.10.2019 11:35
Кількість переглядів: 178

Днями відбулось засідання Районної комісії з питань  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію.

Діти, які виявили бажання отримати грошову компенсацію, з метою отримання допомоги у придбанні житла звертаються особисто із заявою до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку.

На обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває 41 дитина зі статусом дитини-сироти, або дитини позбавленої батьківського піклування.

Станом на 28 жовтня 2019 року до управління соціального захисту населення Великоновосілківської райдержадміністрації надійшло 12 заяв від дітей/осіб зазначеної категорії на призначення грошової компенсації.

На порядку денному цього вкрай важливого засідання розглянуто два питання:

1. Загальна інформація щодо дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, які підлягають забезпеченню житлом за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у 2019 році.

2. Розгляд заяв дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа стосовно отримання грошової компенсації, з метою отримання допомоги у придбанні житла.

Наступне засідання відбудеться найближчим часом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора