Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Заходи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 22.11.2019 15:35
Кількість переглядів: 138

19.11.2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельничук І.В. у Молодіжному Центрі «Нові горизонти» серед учнів 5-7 класів було проведено бесіду на тему: «Толераність-потреба часу».

Бесіду проведено з метою розкриття поняття „толерантність”, виховання спостережливості, уважності до інших людей; виховання здатності бачити та розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на  доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість  та небайдужість.

Діти активно прийняли участь у обговоренні теми, а наприкінці пройшли анкетування на визначення рівня толерантності. У заході взяли участь  12  осіб.

19.11.19 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кужель С.Б. біля Старомайорської сільської ради проведено інформаційну кампанію на тему: «Патронатне виховання».

Метою стало розширення знання місцевих жителів про поняття «патронат» та з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі. У заході взяли участь жителі с. Старомайорське. Охоплено 7 осіб, серед яких розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

22.11.2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцун Н.І.  у Новопетриківській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено лекцію на тему: «За майбутнє без СНІДу, обери життя».

Лекцію проведено з метою надання інформації про основні шляхи передачі ВІЛ/СНІД; навчання розрізняти та обходити ситуації ризику інфікування ВІЛ; сприяти формуванню толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ.

Учасниками стали учні 7,8 класів, які уважно прослухали лекцію, а потім прийняли активну участь у обговоренні даної теми. Наприкінці учні переглянули короткометражний відеоролик та отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді пам’яток. Охоплено 12 осіб.

 21.11.2019 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Резниченко О.В. серед учнів 6 класу Великоновосілківської гімназії проведено відео-лекторій на тему: «Гідність навколо нас».

Захід проведено з метою обізнаності про основні цінності, що лежать в основі прав людини, пояснення значення людської гідності, рівності, рівноправності.

Учні із зацікавленням слухали, відповідали на запитання, переглянули короткометражне відео по даній темі. Також учасники отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

21.11.2019 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Резниченко О.В. серед педагогічного колективу Великоновосіліквської гімназії проведено бесіду на тему: «Патронат над дитиною».Бесіду проведено з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

 Учасників було детально проінформовано про даний вид послуги, про переваги патронату над дитиною та про грошове забезпечення. Наприкінці серед усіх учасників розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів. Охоплено 11 осіб.

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора