Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зі страхувальниками Великоновоселківського району обговорили порядок обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням

Дата: 26.11.2019 13:13
Кількість переглядів: 87

25 листопада 2019 року в приміщенні Великоновосілківської централізованої бібліотечної системи був проведений семінар-навчання для представників страхувальників Великоновосілківського району з питань призначення, нарахування, фінансування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення.

Учасники семінару були проінформовані про основні вимоги чинного законодавства із загальнообов`язкового державного соціального страхування стосовно порядку обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним страхуванням. У формі діалогу обговорили спірні питання, які виникають під час обчислення застрахованим особам матеріального забезпечення.

У ході зустрічі були розглянуті та обговорені питання зниження рівня захворюваності серед застрахованих осіб, ведення моніторингу лікарняних листків застрахованих осіб, які довго хворіють.

Головний спеціаліст відділу матеріального забезпечення та страхових виплат  Великоновосілківського відділення О. Молодан наголосила на правах та обов’язках комісій із соціального страхування підприємств та організацій відповідно до Положення про комісію із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого Постановою Правління Фонду від 19.07.2018 № 13.

На завершення семінару-наради учасники отримали вичерпні відповіді на запитання та інформаційні пам’ятки для використання в роботі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора