Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Соціальне підприємництво, як ефективний механізм вирішення соціальних проблем»

Дата: 02.12.2019 13:33
Кількість переглядів: 153

У Великоновосілківському районному центрі зайнятості пройшов тренінг на тему «Соціальне підприємництво» за участю бізнес-тренеру від USAID Юрія Тупікало. До участі у тренінгу були запрошені головний спеціаліст відділу економічного розвитку управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та АПК Оксана Христофорова, голови громадських організацій «Селищне товариство греків «Великий Янісоль» та «Нові рішення селища Благодатне», підприємці та безробітні.

Соціальне підприємництво - це діяльність із метою вирішення або пом'якшення соціальних проблем на умовах самоокупності, інноваційності та стійкості.

Основними його критеріями є: спрямованість на вирішення чи пом'якшення конкретної відчутної соціальної проблеми; застосування нових підходів, нових способів розв'язання як давньої, так і новопосталої соціальної проблеми; незалежність від зовнішнього фінансування; відтворюваність моделі соціального підприємства в інших географічних і соціальних умовах.

Соціальне підприємництво перебуває на зіткненні традиційного підприємництва та благодійності. Воно бере від благодійності соціальну спрямованість діяльності, а від бізнесу – підприємницький підхід.

Маємо надію, що цей тренінг допоможе нашим підприємцям, громадським організаціям та безробітним вийти на новий рівень особистого та корпоративного розвитку, та підштовхне присутніх до рішучих дій за для допомоги у вирішенні конкретних соціальних проблем вразливій категорії населення.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора