Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДТЕК Донецькі електромережі відновив енергопостачання понад 400 будинків в Мар'їнці Мар'їнка, 6 грудня 2019

Дата: 09.12.2019 10:06
Кількість переглядів: 134

Співробітники ДТЕК Донецькі електромережі провели ремонт пошкоджених повітряних ліній 6 і 0,4 кВ, що дозволило повернути світло жителям понад 400 будинків Мар'їнки. Лінії були пошкоджені в результаті негоди 25 листопада. Відновлення проходило в три етапи.

30 листопада вдалося відновити енергопостачання понад 300 будинків. 4 грудня співробітники енергокомпанії відновили енергопостачання ще 48 будинків. І 6 грудня ДТЕК Донецькі електромережі завершив аварійно-відновлювальні роботи, відновивши енергопостачання 12 будинків. Затримка відновлення була пов'язана з необхідністю погодження проведення робіт поблизу лінії розмежування з СЦКК (Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню).

«Нашим співробітникам вдалося в дуже складних умовах відновити електропостачання Мар'їнки і повернути світло в будинки її жителів, - повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов. - Всього ж з початку бойових дій компанія усунула пошкодження і знеструмлення в 1 050 населених пунктів (наростаючим підсумком), що повернуло світло в будинки для 2 мільйонів жителів ».

Як повідомлялося раніше, після негоди 25 листопада в Мар'їнці були відключені 2 повітряні лінії і трансформаторна підстанція. В результаті без світла залишилися 406 будинків.

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобутку природного газу і вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK реалізує проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

У 2018 році капіталовкладення ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора