Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

інформація про проведені заходи фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 11.12.2019 14:11
Кількість переглядів: 139

9 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 11 класів проведено бесіду на тему: «Булінг серед неповнолітніх».

Бесіду проведено з метою попередження жорстокості серед підлітків, формування нетерпимості до проявів агресії; розвивання співчутливого ставлення до жертв насилля.

Всі учасники були ознайомлені з документами, які захищають іх права. Ознайомлено з Конвенцію ООН про права дитини, як найбільш вагомий міжнародний документ, у якому визначено стандарти прав дитини в усіх сферах життя суспільства.

Цього ж дня фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Харакооз Н.В. у Великоновосілківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів серед учнів старших класів проведено лекцію на тему: «Наші права-щасливе дитинство».

Метою даної лекції стало ознайомлення дітей з Конвенцією ООН «Про права дитини»; сприяння формуванню правового світогляду; ознайомлення з конституційними правами та обов’язками. Узагальнити знання дітей про їхні права та сформувати правову свідомість; виховувати почуття власної гідності, пошану до законів України, уміння користуватися своїми правами; розвивати активну життєву позицію.

Діти уважно прослухали лекцію, продивились відео. Після перегляду кожен мав змогу висловитись і поділитись власними знаннями. Наприкінці всі учасники отримали інформаційно-просвітницькі буклети.

Фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Папуш О.М. у сесійній залі Краснополянської сільської ради серед депутатів Краснополянської сільської ради проведено лекцію на тему: «Патронат».

Лекцію проведено з метою роз'яснення про послугу патронату над дитиною, про термін перебування та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя та з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

10 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мельничук І.В. серед дітей дошкільного навчального закладу ясла-садку с. Роздольне проведено бесіду на тему: «Права та обов`язки батьків та дітей».

Бесіду проведено з метою ознайомлення дітей  з основними правами, гарантованими Декларацією прав дитини; навчанням осмислено дотримуватися своїх прав; розвиненням логічного мислення, мовлення, інтересу до правових знань, навичок самореалізації і самовиховання; виховання поваги до законів України, вмінням користуватися своїми правами, поважати права інших людей

Фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Громовою Л.І. у Андріївській ЗОШ І-ІІІ супенів серед учнів 5-7 класів проведено лекцію на тему: «Толерантність».

Метою стало закріплення значення терміна «толерантність», поглиблення розуміння його значення; формування навичок толерантного спілкування.

Діти уважно слухали, переглянули короткометражне відео по даній темі. Також дізнались, що, незважаючи на те, що всі учні різні, у класі може бути створена сприятлива атмосфера та відносини легко будуються шляхом поваги один до одного.

11 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тахтаровою О.Ю. у Багатирській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Наркоманія».

Лекцію проведено з метою формування у учнів поняття про причини, наслідки та прояви дії наркотичних речовин на людину; визначення основних шляхів профілактики наркоманії; розвинення вмінь логічно мислити,  оцінювати, аналізувати а також з метою переконання учнів з неприпустимістю вживання наркотичних речовин та формуванням активної антинаркотичної громадянської позиції.

Фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Тохтаровою Т.П. у Розливненській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 9,10 класів проведено бесіду на тему: «Сенс життя».

Бесіду проведено з метою сприяння вихованню у учнів людяності, чесності, працьовитості, відповідальності, любові до людей, до рідної землі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора