Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено тренінг для представників бухгалтерських служб Великоновосілківського району

Дата: 13.12.2019 10:02
Кількість переглядів: 105

Фахівцями Великоновосілківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України здійснюються заходи, спрямовані на виконання ініціатив, проголошених Президентом України Володимиром Зеленським в рамках проекту «Держава у смартфоні» та правлінням Пенсійного фонду України, які спрямовані на поширення дистанційного обслуговування громадян.

У зв’язку з чим, громадян району продовжуть навчати, як користуватися сучасними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України. Черговим заходом стало проведення 11.12.2019 в Великоновосілківському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України тренінгу для представників бухгалтерських служб

Великоновосілківського району начальником управління Ольгою Зрожевською та начальником відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Оленою Тіводар.

 Присутнім на тренінгу пояснили, що для зручності роботодавців та працівників, на порталі наявна можливість дистанційно замовляти довідки, достовірність яких підтверджуються QR-кодом. А задля закріплення нової інформації, здійснили на практиці оформлення запитів на замовлення відповідних довідок. Також бухгалтери з цікавістю дізналися про мобільний додаток «Пенсійний фонд» за допомогою якого можна отримувати послуги безпосередньо зі смартфону або планшету.

Додатково керівник управління повідомила присутнім про новини в пенсійному законодавстві та про запровадження нової послуги щодо призначення пенсії в «один дотик».     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора