Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Звіт за результатами Новорічного ярмарку

Дата: 28.12.2019 13:00
Кількість переглядів: 171

За активної участі керівництва, структурних підрозділів райдержадміністрації, державних і приватних установ району, громадських та творчих організацій, школярів і небайдужих мешканців великоновосілківщини 20 грудня 2019 року було проведено благодійний новорічний ярмарок.

Захід мав на меті не тільки допомогти людям зі складними життєвими обставинами, а і привернути увагу до проблем наших співгромадян.

Завдяки активному продажу, гарному настрою та цілеспрямованості учасників, на ярмарці було зібрано 9860 гривень, лідерами стали Управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з ФОП «Приходченко О.В.»!

Кошти було розподіллено за трьома напрямками:

  • 5460 гривень витрачено на закупівлю солодощів, фруктів, та натуральних соків для формування новорічних подарунків дітям з сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Дякуємо керівництву і колективу ФОП «Приходченко О.В.» та особисто Ользі Вікторівні за допомогу в реалізації цього заходу, а також директору Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяні Кузічевій – за доставку подарунків до адресатів!
  • 3375 гривень направлено на придбання 45 солодких подарунків для вихованців Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей;
  • на 950 гривень закуплено 25,5 кг фруктів для новорічного столу підопічних Великоновосілківського Територіального центру соціального обслуговування та надання  допомоги та соціального обслуговування. За допомогу у придбанні солодких пакунків і фруктів дякуємо Андрія Чубаря!

Ще раз дякуємо небайдужим підприємцям ФОП Алєксандрова Л.М., ФОП Зубатенко М.В., ФОП Єрмілов О.Є., ФОП Приходченко О.В., а також Великоновосілківському професійному ліцею, Територіальному центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району, об’єднанню майстрів декоративно-прикладної творчості «Натхнення», спілці бджолярів району, структурним підрозділам райдержадміністрації, які з відкритим серцем, наснагою і завзяттям взялись за цю добру справу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора