Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Засідання постійних комісій при райдержадміністрації

Дата: 09.01.2020 10:32
Кількість переглядів: 69

9 січня 2020 року заступник голови райдержадміністрації Євген Кіруцак провів засідання комісії з питань надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та комісію з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

В ході засідання розглянуто 3 заяви про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 4 заяви про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

За результатами обговорення вирішено призначити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 2 заявникам, призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та про призначення субсидії на придбання скрапленого балонного газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, та оплату житлово-комунальних послуг 4 заявникам. Одній родині відмовлено у призначені державної соціальної допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора