Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Круглий стіл з членами комісії із соціального страхування Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 17.02.2020 11:35
Кількість переглядів: 129

13 лютого 2020 року головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Великоновосілківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування України в Донецькій області МОЛОДАН О.В. провела засідання круглого столу з членами комісії із соціального страхування Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

У ході заходу його учасників було проінформовано про основні вимоги чинного законодавства із загальнообов`язкового державного соціального страхування стосовно матеріального забезпечення застрахованим особам.

Спеціаліст відділення наголосила на правах та обов’язках комісій із соціального страхування підприємств та організацій відповідно до Положення про комісію із соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затвердженого Постановою Правління Фонду від 19.07.2018 № 13.

У форматі діалогу учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання та відзначили змістовність проведеного заходу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора