Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції

Дата: 17.02.2020 15:40
Кількість переглядів: 125

З метою комплексного та якісного надання соціальних послуг демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях на Сході України,  та вироблення плану подальших спільних дій для їх працевлаштування 17 лютого 2020 року фахівцями Великоновосілківського районного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

         На початку семінару присутні були ознайомлені з сучасними можливостями використання послуг Державної служби зайнятості. Фахівець з профорієнтації розповила про можливість проходження навчання для підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, у тому числі у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, щодо одноразового отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності військовослужбовців, які звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО, можливості зайнятися підприємницькою діяльністю шляхом отримання допомоги по безробіттю одноразово. Також присутніх повідомили про те, що з метою здійснення соціального патронату для максимального терміну закріплення даної категорії на робочому місці, а також для забезпечення профілактики настання страхового випадку, фахівцями центру зайнятості здійснюється індивідуальний супровід. Надано інформація щодо умов комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України, щодо стану ринку праці регіону, ознайомлювали з переліком професій та спеціальностей, що потребують Збройні Сили України.

          Окремо було поінформовано про новий проект для успішного працевлаштування українців, якій стартував у державній службі зайнятості – Освітній портал державної службі зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування.

          Фахівець приділила увагу мобільному додатку «Довідник послуг та пільг» розробленого для учасників АТО.

На завершення заходу фахівці надали інформаційні матеріали щодо послуг служби зайнятості.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора