Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Дата: 28.02.2020 16:03
Кількість переглядів: 255

24 лютого 2020 року фахівцем з соціальної роботи Великоновоселківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді серед учнів  старших класів Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів у приміщенні Іскрівської сільської ради проведено бесіду на тему: «Протидія та запобігання булінгу». Метою заходу стало ознайомлення дітей з поняттям «булінг», розвинення вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації, навчання розпізнавати булінг, вчасно та правильно реагувати на його прояви. У заході прийняли участь 10 осіб, серед яких розповсюджені інформаційно-просвітницькі буклети.

                25.02.2020 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольмезовою Н.В. біля  Іскрівської сільської ради серед учнів Зеленогайської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «Туберкульоз». Метою заходу стало ознайомлення дітей з тяжкими наслідками зараження туберкульозом та заохоченням вести здоровий спосіб життя. У заході прийняли участь 20 учнів, які наприкінці отримали інформаційні пам’ятки.

                З  метою  інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров`я не лише того, хто палить, але й оточуючих, інформування про ризик розвитку залежності від тютюну 26.02.2020 року у Роздольненській ЗОШ І-ІІІ ступенів серед учнів 5-8 класів фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мельничук І.В. було проведено   відео-лекторій  на тему: «Цигарки: Чому ви ніколи не повинні палити». У заході взяли участь 34 учня, які наприкінці отримали інформаційні буклети з попередженням шкідливих звичок.

                25.02.2020 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді         Резниченко О.В. спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації, інспектором з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП Донецької області, учасниками Великоновосілківського ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та працівниками Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Великоновосілківському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей було проведено круглий стіл до відзначення Всесвітнього дня дитини та 30-річчя Конвенції ООН «Про права дитини». Захід проведено з метою ознайомлення дітей зі змістом основних статей Загальної Декларації прав людини, Конвенцією ООН «Про права дитини». Учасники активно долучились до обговорення теми, ділились власними знаннями, відповідали на поставлені запитання та закріпили набуті знання. В заході взяли участь 17 осіб.

                26.02.2020 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді       Ольмезовою  Н.В. серед колективу Іскрівської сільської ради було проведено бесіду на тему: «Патронатне батьківство». Метою заходу стало ознайомлення присутніх з поняттям нової послуги здійснення патронату над дитиною та з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі.  В заході прийняли участь 5 осіб, серед яких розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.

                28.02.2019 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лавровою І.О. у продуктових магазинах с. Шевченко серед місцевих жителів проведено інформаційну кампанію на тему: «Сімейні форми виховання. Патронат». Метою стало формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпеченням  тимчасового догляду та виховання дітей та пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Всі учасники отримали детальну інформацію про даний вид послуги. Охоплено 13 осіб, серед яких розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора