Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Для клієнтів пробації Великоновосілківського району провели заняття на тему «Соціальна небезпека інфекційних захворювань».

Дата: 02.03.2020 16:00
Кількість переглядів: 296

Фахівцем Великоновосілківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Олександром ЛУЦЕНКО спільно з начальником відділу  Великоновосілківського  районного  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Володимиром ХАРАМАНОМ було проведено інформаційне заняття для клієнтів пробації на тему: «Соціальна небезпека інфекційних захворювань».  

Метою заходу було формування навичок безпечної поведінки, формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих. Присутніх було поінформовано про інфекції, що передаються статевим шляхом, про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики і запобігання інфікування небезпечними хворобами, проаналізовано різні методи контрацепції. Також було наголошено, що всі бажаючі можуть звернутися за консультацією до лікарів та пройти анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію.

Клієнти пробації  під час спілкування відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Наприкінці заняття кожен учасник заходу отримав засоби особистої гігієни та контрацептиви.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора