Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Дата: 13.03.2020 14:13
Кількість переглядів: 120

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує про заходи проведені протягом тижня.

                10.03.2020 року у Меморіальному музеї-садибі Володимира Івановича Немировича-Данченка для неповнолітніх, які перебувають на обліку у Великоновосілківському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, представників «Ліги майбутніх поліцейських» співробітниками музею-садиби проведено екскурсію за участю завідувача сектору опіки та піклування служби у справах дітей Великоновосілківської райдержадміністрації Саніят Магомедової,  фахівця з питань соціальної роботи із суб`єктами пробації Великоновосілківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Наталії Серафімової, старшого інспектора пробації Великоновосілківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Олени Маліч, начальника відділу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Володимира Харамана, старшого інспектора Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області, капітана поліції Валентина Демуренка. Відкривши двері меморіального музею-садиби учасники екскурсії потрапили у світ двох видатних людей: драматурга, письменника, режисера та видатного діяча народної освіти ХIХ століття, вченого-педагога. Охоплено 13 осіб.

                10.03.2020 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Яцун Н.І. у Новопетриківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Стоп курінню та алкоголю». Лекцію проведено з метою викликати у учнів негативного ставлення до вживання  алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини. Охоплено 23 учня 7-9 класів.

                11.03.2020 року серед працівників Великоновосілківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім?’ї, дітей та молоді проведено лекцію на тему: «Нова форма влаштування дитини в родину». Лекцію проведено з метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, Всіх учасників проінформовано про новий вид послуги щодо здійснення патронату над дитиною, хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в родині патронатного вихователя. Охоплено 20 осіб.

                11.03.2020 року фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тохтаровою Т.П. у Костянтинопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено лекцію на тему: «Зупинемо СНІД разом». Лекцію  проведено з метою звернення підростаючого покоління  на проблему боротьби зі  СНІДом. Наприкінці учасники переглянули короткометражне відео по даній темі. Охоплено 36 учнів  8-11 класів.

                11.03.2020  року фахівцем із соціальної роботи  Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Мельничук І.В. з  метою  підвищення рівню інформованості й освіченості учнів із проблеми ВІЛ/СНІДу серед учнів 8-10 класів Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бесіду на тему: «СНІД-біда людства». Охоплено  28 осіб.

                12.03.2020 року у приміщенні Шевченківської сільської ради серед відвідувачів та на території ринку серед місцевих мешканців фахівцем із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лавровою І.О. проведено інформаційну кампанію на тему: «Патронат над дитиною – інноваційна форма сімейного виховання». Захід  проведено з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі та з метою формування позитивної громадської думки щодо послуги з патронату над дитиною із забезпеченням тимчасового догляду та виховання дітей. Всі учасники отримали обґрунтовану відповідь на тему: що таке патронат та як стати патронатним вихователем. Охоплено 20 осіб, серед яких розповсюджено інформаційно-просвітницькі буклети.

                Протягом тижня фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Великоновосілківської селищної ради. Батькам надані рекомендації щодо відповідального батьківства, дотримання правил особистої гігієни, обмеження  тривалого перебування дітей у місцях масового скупчення людей з метою попередження вірусних захворювань.

                12.03.2020 року начальником відділу Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хараманом В.С. спільно з інспектором з ювенальної превенції Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП Донецької області та службою у справах дітей відвідано родину, в якій стався факт вчинення домашнього насильства. Членам родини надані необхідні рекомендації щодо налагодження взаємовідносин та покращення стосунків в родині. Робота з даною родиною триває.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора