Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні громадяни - відвідувачі центру надання адміністративних послуг Великоновосілківської райдержадміністрації

Дата: 19.03.2020 11:36
Кількість переглядів: 284

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації повідомляє, що на час дії карантину РЕКОМЕНДОВАНО ВІДКЛАСТИ (ПЕРЕНЕСТИ) ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦНАП у разі не терміновості отримання адміністративних послуг! У ПРИМІЩЕННІ ЦНАП кількість громадян-заявників НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ КІЛЬКІСТЬ РОБОЧИХ МІСЦЬ АДМІНІСТРАТОРІВ! ОЧІКУВАННЯ СВОЄЇ ЧЕРГИ повинно відбуватися ПОЗА МЕЖАМИ БУДІВЛІ ЦНАП, НА ПОДВІР’Ї з дотриманням відстані між громадянами не менше ніж 1 метр! ВЕДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЛІТНЬОГО ВІКУ, ВАГІТНИХ ЖІНОК, ГРОМАДЯН З ДІТЬМИ та ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ, ВІДНЕСЕНИХ ДО ГРУПИ ВИСОКОГО РИЗИКУ. ВКАЗАНА ГРУПА ГРОМАДЯН МОЖЕ ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ НА ВИЗНАЧЕНИЙ ЧАС ЗА ТЕЛЕФОНОМ ___099 33 22 992___.

 

 

Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  № 211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України  коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 року  № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом CARS-CoV-2» на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

 

РЕКОМЕНДУЄМО:

 

ВІДКЛАСТИ (ПЕРЕНЕСТИ) ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦНАП у разі не терміновості отримання адміністративних послуг!

 

У ПРИМІЩЕННІ ЦНАП кількість громадян-заявників НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ КІЛЬКІСТЬ РОБОЧИХ МІСЦЬ АДМІНІСТРАТОРІВ!

 

ОЧІКУВАННЯ СВОЄЇ ЧЕРГИ повинно відбуватися ПОЗА МЕЖАМИ БУДІВЛІ ЦНАП, НА ПОДВІР’Ї з дотриманням відстані між громадянами не менше ніж 1 метр!

 

ВЕДЕТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЛІТНЬОГО ВІКУ, ВАГІТНИХ ЖІНОК, ГРОМАДЯН З ДІТЬМИ та ІНШИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ, ВІДНЕСЕНИХ ДО ГРУПИ ВИСОКОГО РИЗИКУ.

ВКАЗАНА ГРУПА ГРОМАДЯН МОЖЕ ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ НА ВИЗНАЧЕНИЙ ЧАС ЗА ТЕЛЕФОНОМ _________099 33 22 992_________________.

 

Дякуємо за розуміння!

З турботою про Ваше здоров’я!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора