Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 22.03.2020 15:36
Кількість переглядів: 1169

Сьогодні голова Великононовосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з встановленням режиму надзвичайної ситуації на території Донецької області, у складі: заступника голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрія БАКАЄВА, заступника голови Великоновосілківської районної ради Людмили ПЕТРОВОЇ, начальника Великоновосілківського ВП Волноваського ВП ГУНП України в Донецькій області Андрія ДРУМОВА, головного лікаря комунального підприємства «Великоновосілківської районної ради «Великоновосілківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марії БІНАТ, директора комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня» Євгенії БАЛАБАН, заступника завідуючого Мар`їнської міськрайонної філії ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Василя БАБІЧА, завідуючої відділом епідеміологічних досліджень Мар'їнської міськрайонної філії "Донецький обласний лабораторний центр" МОЗ України Раїси БАЛІОЗ.

На виконання розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 20 березня 2020 року № 276/5-20 «Про встановлення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької області», з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено:

- утворити на території Великоновосілківського району штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який очолить голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО;

-  розробити план основних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19;

-  забезпечити щоденне інформування голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації про вжиті заходи.

 З 00 годин 01 хвилини 23 березня 2020 року тимчасово забороняється робота ринків та подібних до них поліфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих і непродовольчих товарів за винятком випадків, коли вони є основними або єдиними постачальниками певного переліку продуктів харчування та товарів першої необхідності (за окремим рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування).

Згідно пункту 1 статті 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням» порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Важливо! Режим надзвичайної ситуації не є надзвичайним станом.

Введений режим надзвичайної ситуації потрібен для того, щоб мати правові підстави швидко й ефективно реагувати на можливий розвиток ситуації із захворюваністю на COVID-19.

Просимо Вас не панікувати, довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

Нагадуємо: уникайте відвідування місць масового скупчення та по можливості залишайтеся вдома, аби убезпечитися від інфікування респіраторними захворюваннями та, зокрема, коронавірусом COVID-19. Самоізоляція - найефективніший спосіб боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в усіх країнах, де її було зафіксовано. Не думайте за принципом "інші нехай сидять, а я швиденько метнусь, від мене нічого не зміниться". Зміниться. Не дайте вірусу знайти жодної жертви.

Також, звертаємось до громадян України, які повернулись з країн, де були зафіксовані випадки COVID-19, не менш важливо відповідально поставитися до самоізоляції протягом 14 днів та уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей.

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на вашу підтримку!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора