Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Важлива інформація для Великоновосілківців.

Дата: 27.03.2020 14:57
Кількість переглядів: 2319

Стан готовності лікарень, служб та правоохоронних органів Великоновосілківського району в умовах карантину.

За інформацією Мар’їнської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» у Великоновосілківському районі станом на 27.03.2020 р. зареєстровано 5 осіб евакуйованих з Австрії, 2 – з Польщі. Крім цього, під медико-санітарним наглядом знаходиться ще 19 осіб, які перетнули кордон України самостійно ( 3 – Німеччина, 4 – Польща, 3 – Угорщина, 1 – Російська Федерація, 5 – Єгипет, 2 – Об’єднані Арабські Емірати, 1 – Шрі-Ланка). Закінчений період карантину в 4 осіб (Польща), 1 (Ізраіль), 1 (Чехія), 8 (Турція), прояви захворювання протягом карантинізації не зареєстровані. Інформація щодо прибулих із-за кордону надходить до філії від диспетчера Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області, медичних закладів району, сільських рад, громадян. Серед 26 піднаглядних 27.03.2020 осіб з явищами, характерними для  COVID-19, не виявлено.

На сьогоднішній день комунальне некомерційне підприємство «Великоновосілківська центральна районна лікарня» дезінфекційним засобами забезпечено на 11 днів, медикаментами – 10 днів. На весь період карантину персонал забезпечений багаторазовими захисними костюмами та засобами першої необхідності. Реанімаційне відділення комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня» забезпечено 8 апаратами штучної вентиляції легень. Здійснюються постійні поставки кисню. До кінця тижня очікується надходження 100 експрес-тестів на виявлення коронавірусу. Зауважимо, що тестування здійснюється лише за медичними показами, при госпіталізації пацієнта та безкоштовно.

Комунальне підприємство «ВРР «Великоновосілківський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  забезпечено засобами першої необхідності на 10 днів. Підготовлено кабінети для прийому хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Сімейними лікарями ведеться роз’яснювальна робота з пацієнтами щодо необхідності дотримання умов карантину. Тримайте зв'язок з лікарями в телефонному режимі.

На сьогоднішній день на території району не має пацієнтів з ознаками захворювання на коронавірусну інфекцію.

Великоновосілківська станція швидкої медичної допомоги забезпечена необхідними медикаментами та засобами першої необхідності на 14 днів.

Великоновосілківським відділенням поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області складено складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 443 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», за порушення правил щодо карантину людей в частині не виконання рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, 8 попереджень особам, які повернулись із-за кордону щодо обмеження пересування та дотримання санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням.

Нагадуємо, діє телефон «гарячої лінії» Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області за номером 063 975 67 68. Всі, хто став свідком порушення умов карантину,  або володіє інформацією стосовно громадян України, які повернулись з країн, де були зафіксовані випадки COVID-19, просимо негайно звертатись за цим номером 063 975 67 68.

Всі державні, правоохоронні органи, лікарні, аптеки тощо працюють в штатному режимі задля вашої безпеки і недопущення поширення коронавірусної інфекції в районі! Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації.

Просимо вас дотримуватись умов карантину, без нагальної потреби не виходити з дому, уникати місць скупчення людей.

Зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки та розуміння!

Тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо подолати цю хворобу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора