Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Cтан готовності лікарень, служб та правоохоронних органів Великоновосілківського району в умовах карантину.

Дата: 30.03.2020 09:26
Кількість переглядів: 203

Cтан готовності лікарень, служб та правоохоронних органів Великоновосілківського району в умовах карантину.

За інформацією Мар’їнської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України» у Великоновосілківському районі . З 25 березня 2020 року  на контролі перебувало 40 громадян, які повернулись з країн, де були зафіксовані випадки COVID-19. Станом на 27.03.2020 р. зареєстровано 5 осіб евакуйованих з Австрії, 2 – з Польщі. Крім цього, під медико-санітарним наглядом знаходиться ще 19 осіб, які перетнули кордон України самостійно ( 3 – Німеччина, 4 – Польща, 3 – Угорщина, 1 – Російська Федерація, 5 – Єгипет, 2 – Об’єднані Арабські Емірати, 1 – Шрі-Ланка). Закінчений період карантину в 4 осіб (Польща), 1 (Ізраіль), 1 (Чехія), 8 (Турція), прояви захворювання протягом карантинізації не зареєстровані. Інформація щодо прибулих із-за кордону надходить до філії від диспетчера Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області, медичних закладів району, сільських рад, громадян. Серед 26 піднаглядних 27.03.2020 осіб з явищами, характерними для  COVID-19, не виявлено.

На сьогодні комунальне некомерційне підприємство «Великоновосілківська центральна районна лікарня» дезінфекційним засобами забезпечено на 11 днів, медикаментами – 10 днів. На весь період карантину персонал забезпечений багаторазовими захисними костюмами та засобами першої необхідності. Реанімаційне відділення комунального некомерційного підприємства «Великоновосілківська центральна районна лікарня» забезпечено 8 апаратами штучної вентиляції легень. Здійснюються постійні поставки кисню. До кінця місяця очікується надходження 100 експрес-тестів на виявлення коронавірусу. Зауважимо, що тестування здійснюється лише за медичними показами, при госпіталізації пацієнта та безкоштовно.

Комунальне підприємство «ВРР «Великоновосілківський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  забезпечено засобами першої необхідності на 10 днів. 27 березня 2020 року отримано 20 тест-систем на виявлення грипу А+В. Днями очікується поставка 10 захисних костюмів. Підготовлено кабінети для прийому хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. Сімейними лікарями ведеться роз’яснювальна робота з пацієнтами щодо необхідності дотримання умов карантину. Тримайте зв'язок з лікарями в телефонному режимі. Протягом вихідних обстежено 2 людини, які прибули на територію району (Польща, Чехія) без ознак захворювання, знаходяться на самоізоляції (с. Новопетриківка, смт Велика Новосілка).

Станом на 29 березня поточного року на території району пацієнти з ознаками захворювання на коронавірусну інфекцію відсутні.

Великоновосілківська станція швидкої медичної допомоги забезпечена необхідними медикаментами та засобами першої необхідності на 14 днів.

Великоновосілківським відділенням поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області складено складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 443 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», за порушення правил щодо карантину людей в частині не виконання рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, 26 попереджень особам, які повернулись із-за кордону щодо обмеження пересування та дотримання санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням.

З метою контролю торгівельних та розважальних закладів району винесено 78 попереджень щодо заборони роботи суб’єктів господарювання, зокрема закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних закладів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

27.03.2020 фахівці Держпродспоживслужби та Великоновосілківського відділу поліції перевірили стан дотримання обмежувальних заходів, дотримання соціальної дистанції в продовольчих магазинах, використання засобів індивідуального захисту працівниками, проведення дезінфекції в 6 об’єктах продовольчої торгівлі на території Старомлинівської сільської ради. Порушень карантинних заходів не виявлено.

З власниками та працівниками проведено роз’яснювальні бесіди щодо дотримання умов карантину.

Нагадуємо, всі заклади та об’єкти торгівлі, які продовжують працювати у період обмежувальних заходів, повинні встановити позначки соціальної дистанції 1,5-2 метри (наявність відвідувачів в приміщенні з розрахунку 1 людина на 10 кв.м.). Відвідувачі повинні дотримуватись цієї дистанції.

Також, працівники закладів повинні використовувати засоби індивідуального захисту (медичну маску та одноразові рукавиці), проводити дезінфекцію та провітрювати приміщення.

 

Нагадуємо, діє телефон «гарячої лінії» Великоновосілківського районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області за номером 063 975 67 68. Всі, хто став свідком порушення умов карантину,  або володіє інформацією стосовно громадян України, які повернулись з країн, де були зафіксовані випадки COVID-19, просимо негайно звертатись за цим номером 063 975 67 68.

Всі державні, правоохоронні органи, лікарні, аптеки тощо працюють в штатному режимі задля вашої безпеки і недопущення поширення коронавірусної інфекції в районі! Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації.

Просимо вас дотримуватись умов карантину, без нагальної потреби не виходити з дому, уникати місць скупчення людей.

Зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки та розуміння!

Тільки об’єднавши наші зусилля ми зможемо подолати цю хворобу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора