Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підприємці та волонтери Великої Новосілки активно включилися у допомогу нашим медикам, правоохоронцям, рятівникам та військовослужбовцям

Дата: 04.04.2020 10:36
Кількість переглядів: 262

31 березня у Великоновосілківській  райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва району з підприємцями, волонтерами та закладами охорони здоров’я щодо вжиття заходів по запобіганню занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на територію району. Обговорили потреби та скоординували подальші дії. Більше того, ініціативною групою підприємців та волонтерів району було створено Антивірусну коаліцію та в перший же день почали надходити кошти на першочергові потреби.

«Мова поки що про витратне, чого точно не вистачає скрізь і завжди: захисні костюми та щитки, маски та рукавички. Саме базовий захист може зіграти важливу роль та хоч якось уберегти медичних працівників, правоохоронні органи, рятівників та військовослужбовців від швидкого зараження та стримати поширення інфекції у цілому»,  — наголошують волонтери.

Станом на 3 квітня від приватного підприємця отримано 10 безконтактних термометрів, які було передано центру первинної медико-санітарної допомоги для проведення температурного скринінгу при виїзді мобільних бригад, Мар’їнської міськрайонної філії ДУ «ДОЛЦ МОЗ України»  У Великоновосілківському районі для проведення медико-санітарного нагляду осіб, які повернулись із-за кордону, Великоновосілківському відділу поліції та Національній гвардії для роботи мобільних блокпостів, які встановлені на території Великоновосілківського району з метою забезпечення проведення температурного скринінгу людей при в’їзді на територію Донецької області.

Також, від приватних підприємців отримано тканину, колектив Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступені розпочав роботу з пошиття одноразових масок. Сьогодні вже отримали виготовлені маски рятівники району, Національна гвардії  та поліція.

Від небайдужих громадян та волонтерів отримано 100 респіраторів ffp2 та передано до станції швидкої допомоги, центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної районної лікарні.

Приватний підприємець придбав дезінфікуючий рециркулятор для терапевтичного відділення ЦРЛ.

Від волонтерів надійшло 6,5 л антисептику, який передали до служби порятунку району, Національної гвардії, поліції та підрозділу «Дніпро-1».

Приватні підприємці, також, оплатили 2 рулони спандбонду по 450 м рулон щільністю 100. Найближчим часом очікується доставка, медичні сестри та вчителі готові розпочату роботу з пошиття захисних костюмів. Орієнтовно буде виготовлено 220 костюмів.

Також, завдяки коштам, які надійшли від небайдужих громадян, підприємців та волонтерів замовлено та оплачено 1000 одноразових рукавичок.

«Вдячний кожному, хто відгукнувся та підтримав медичних працівників, рятувальників, поліцію та військовослужбовців. Кожен мешканець, який взяв участь у цій благородній справі, проявив бажання допомогти ближньому. Я впевнений, що тільки згуртованість всіх разом, людяність та взаєморозуміння допоможе нам краще захистити мешканців району» - Анатолій НЕМЧЕНКО.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора