Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нарада з силовими структурами Великоновосілківського району

Дата: 10.04.2020 15:38
Кількість переглядів: 304

Сьогодні голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО провів робочу нараду з силовими структурами Великоновосілківського району з питань взаємодії, координації дій та  контролю за станом дотримання карантинних обмежень, заборони продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям, проведення святкових богослужінь на великодні свята, роботи мобільних та стаціонарного блокпостів, перевірок ринків та торгових рядів, посилення контролю за самовільним випалюванням рослинності.

В нараді взяли участь представники: райвіськкомату, Національної поліції, Нацгвардії, підрозділу «Дніпро-1», Служби безпеки України, районного відділу ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Обговорено ситуацію в районі. Розроблений план спільних заходів на найближчий період, обговорювалися шляхи подальшої співпраці з питання забезпечення громадського порядку, дотримання обмежень на період карантину на території району.

Акцентовано увагу на забезпеченні громадського порядку та дотримання карантинних обмежень в місцях масового перебування людей під час проведення святкових богослужінь на великодні свята, поминальних днів, посилення контролю за самовільним випалюванням рослинності, вжиття заходів щодо попередження пожеж в районі, контроль температурного скринінгу при в’їзді на території Донецької області та оперативне надання інформації стосовно осіб, які в’їхали на територію області з ознаками інфекційного захворювання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора