Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні роботодавці! Звіт за формою 3 - ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» за допомогою сервісу «Електронний кабінет роботодавців» із подальшим підтвердженням

Дата: 22.04.2020 17:08
Кількість переглядів: 170

Шановні роботодавці! Великоновосілківський районний центр зайнятості нагадує , що під час роботи  у дистанційному режимі Ви маєте можливість надати звіт за формою  3 - ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» за допомогою сервісу «Електронний кабінет роботодавців» із подальшим підтвердженням.

Електронний кабінет роботодавця – це ВАШЕ персональне автоматизоване робоче місце, доступ до якого ВИ може отримати за допомогою комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет. Користуючись Електронним кабінетом, РОБОТОДАВЕЦЬ  має змогу не тільки  подати звіт за формою 3- ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», а й  переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Електронний кабінет зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії РОБОТОДАВЦІВ зі службою зайнятості. Тож запрошуємо ВАС скористатись цим зручним сервісом.

 

На головній сторінці сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» та зареєструватись.

Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора