Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Продовжується інформаційна кампанія серед сімей, які перебувають під соціальним супроводом у Великоновосілківському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 24.04.2020 12:11
Кількість переглядів: 249

З метою протидії поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID-19 фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується інформаційна кампанія серед сімей, які перебувають під соціальним супроводом у Великоновосілківському РЦСССДМ як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

 

Представників цих сімей та дітей ознайомлено зі шляхами передачі захворювання, симптомами та основними заходами профілактики. Також з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції членів родин попереджено про заборону відвідування кладовищ у поминальні дні в період карантину, обмеження  тривалого перебування дітей у місцях масового скупчення людей та про можливі штрафи в разі правопорушення.

В ході проведеної роботи в телефонному режимі проінформовано 63 родини, відвідано та перевірено умови проживання 29 сімей, в яких виховується 79 дітей.

4 багатодітним родинам надані рекомендації щодо відповідального батьківства, дотримання правил особистої гігієни, здорового способу життя, підтримки санітарного стану в будинку, цільового використання коштів.

5 родинам надані консультації щодо переоформлення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

3 родинам надані консультації щодо переоформлення адресної допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Наразі  роз’яснювальна робота в даному напрямку триває.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора