Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

За яких умов зможуть працювати агропродовольчі «ринки» на території Великоновосілківського району в період карантинних обмежень?

Дата: 30.04.2020 12:36
Кількість переглядів: 686

Сьогодні на засіданні штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації розглянуто постанову Головного державного санітарного лікаря Донецької області від 29.04.2020 №6 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

Відповідно до пункту 1 постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 №14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках», пункту 1 постанови Головного державного санітарного лікаря Донецької області від 29.04.2020 №6 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках», ПЕРШОЮ ВИМОГОЮ є «НАЯВНІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО РИНКУ, як оператору ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

За інформацією Великоновосілківського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Донецькій області станом на 30 квітня 2020 року на території Великоновосілківського району НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО агропродовольчі ринки, як оператори ринку харчових продуктів.

 

Відкриють тільки ті агропродовольчі ринки, які зможуть дотримуватись наступних вимог:

  • здійснювати торговельну діяльність можуть лише зареєстровані оператори ринку харчових продуктів;
  • на 20 квадратних метрах торговельної площі може перебувати щонайбільше один відвідувач;
  • забезпечити можливість покупцям у чергах тримати дистанцію не менш ніж 1,5 метра;
  • забезпечити персонал засобами індивідуального захисту;
  • забезпечити дотримання протиепідемічних заходів;
  • для ринків вихідного дня забезпечити відстань між місцями торгівлі не менш ніж 3 метри.затвердило перелік умов для роботи ринків під час карантину.

Якщо їх не дотримуватися, то на керівництво ринків чекають адмінштрафи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора