Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

Дата: 08.05.2020 12:32
Кількість переглядів: 355

Фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед сімей, які перебувають під соціальним супроводом як такі, що опинились у складних життєвих обставинах в телефонному режимі постійно проводилось опитування на наявність хворих або будь-яких симптомів на захворювання. З батьками проведено ряд бесід щодо відповідального батьківства, лікування дітей, здійснення батьками контролю за проведенням дітьми вільного часу, недопущення жорстокого поводження в родинах, профілактики насильства в сім’ї.

                В ході проведеної роботи в телефонному режимі проінформовано 41 родина, відвідано та перевірено умови проживання 20 сімей, в яких виховується 54 дитини. Одній родині надано допомогу в оформленні документів для отримання виплат одиноким матерям; шість сімей отримали консультації щодо заохочення дітей до дистанційного навчання та своєчасного виконання ними домашніх завдань; чотири родини отримали консультації щодо виконання батьківських обов’язків, дотримання правил гігієни та дотримання режиму у харчуванні дітей. Всі родини отримали низку консультацій щодо дотримання санітарного стану в будинку, ведення здорового способу життя, задоволення потреб дітей. Протягом тижня було відвідано дві родини щодо яких надійшло повідомлення про скоєння домашнього насильства над жінками з боку співмешканців з метою встановлення обставин, що спричинили насильство в родині. На членів родин складено акти оцінок потреб сім’ї/особи. Надані консультації щодо налагодження стосунків в родині, щодо наслідків кримінальної відповідальності вразі жорстокого поводження над жінками. Також проведено ряд бесід  в рамках карантину.

                Протягом тижня  фахівцем із соціальної роботи  ВРЦСССДМ спільно з Великоновосілківським РВ філії Державної установи «Центра пробації» в Донецькій області серед неповнолітніх осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі  проведені бесіди на теми: «Профілактика вживання наркотичних речовин», «Шлях до майбутньої професії», «Шляхи подолання алкогольної залежності». Індивідуальні бесіди проведені в різний проміжок часу, з дотриманням правил безпеки в умовах карантину.

                Також протягом тижня серед прийомних родин, родин опікунів/піклувальників в рамках профілактики коронавірусної інфекції проведено бесіди в телефонному режимі. Було встановлено, що всі діти знаходились вдома, самопочуття дітей задовільне. Члени родин забезпечені засобами дезінфекції, необхідними речами, ліками в разі виникнення перших симптомів інфекційних захворювань. Також, з прийомними батьками, опікунами/піклувальниками проведені бесіди щодо проведенням дітьми  змістовного дозвілля під час карантину.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора