Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги фізичних осіб – підприємців

Дата: 13.05.2020 17:15
Кількість переглядів: 120

З метою забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину Уряд виділив кошти в сумі 1,6 млрд. грн. із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID – 19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

 

З метою виконання цієї програми Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» від 22 квітня 2020 р. № 329, яка затверджує Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі Порядок).

 

Цим порядком передбачено виплату допомоги на дітей ФОП першої або другої групи платників єдиного податку, які сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації ФОП.

 

Призначення і виплата такої допомоги буде здійснюватися органами соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання ФОП.

 

Допомога на дітей призначається з місяця звернення на період карантину та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року (для дітей віком до 6 років –       1779 грн; для дітей віком від 6 до 10 років – 2218 грн.), і виплачується щомісяця за повний місяць.

Для призначення допомоги заявником подається заява у паперовій або електронній формі та завірені копії (або фотокопії)  документів:

       - свідоцтв про народження усіх дітей віком до 10 років;

       - довідку з Пенсійного фонду України про сплату ЄСВ (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

       - копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та осіб без громадянства);

       - копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює.

Бланк заяви для ФОП

 

 

 

За інформацією управління соціального захисту населення

 Великоновосілківської райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора