Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Соціальний супровід сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 22.05.2020 15:19
Кількість переглядів: 160

Протягом тижня фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед батьків сімей, які перебувають під соціальним супроводом як такі, що опинились у складних життєвих обставинах в телефонному режимі було проведено опитування  на наявність хворих або будь-яких симптомів на захворювання тяжкою хворобою, спричиненою коронавірусною інфекцією COVID-19.

 

Проведено бесіди щодо відповідального батьківства, своєчасного лікування дітей, недопущення жорстокого поводження в родинах, профілактики насильства в сім’ї, здійснення батьками контролю за проведення дітьми дозвілля та дотримання правил безпеки під час карантину.

 

                В результаті проведеної роботи в телефонному режимі проінформовано 82 родини, відвідано та перевірено умови проживання 14 сімей, в яких виховується 38 дітей. Одній родині надано консультацію щодо збору необхідних документів для отримання виплат допомоги малозабезпеченим сім’ям; три  родини отримали консультації щодо здійснення контролю за виконання дітьми домашніх завдань під час дистанційного навчання; шість родин отримали консультації щодо дотримання правил особистої гігієни, дотримання режиму у харчуванні дітей, відповідального батьківства; три родини отримали консультації щодо налагодження взаємовідносин та попереджено про наслідки вразі встановлення факту насильства в родині.

                Також протягом тижня було відвідано дві родини опікунів  з метою перевірки умов проживання. Було встановлено, що санітарно-гігієнічні умови проживання у задовільному стані, всі діти знаходились вдома, самопочуття дітей задовільне. З правилами поведінки під час карантину члени цих родин ознайомлені. З опікунами проведено ряд бесід щодо проведення дітьми дозвілля та збереження життя та здоров’я дітей під час літніх канікул. Робота в даному напрямку триває.

           


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора