Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Не зупинятися на досягнутому» - Великоновосілківський професійний ліцей

Дата: 26.05.2020 16:21
Кількість переглядів: 614

У Великоновосілківському професійному ліцеї створено всі умови для здобуття професійної освіти, оволодіння спеціальностями  відповідно до своїх здібностей та інтересів.  

 

 

 

На даний час  у Великоновосілківському професійному ліцеї можна отримати наступні спеціальності:

 

на базі 9 –ти класів (термін навчання 3 роки)

 

 

  • «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій (категорія «С»);

  • «Кухар. Кондитер»;

  • «Електрогазозварювальник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

На базі 11 –ти класів (термін навчання 1 рік)

  • «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій (категорія «С»)

На базі 11-ти класів (термін навчання 1,5 роки)

  • «Кухар. Кондитер»
  • «Електрогазозварювальник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
  • «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій (категорія «С»);

 

Також у Великоновосілківському професійному ліцеї здійснюється курсова підготовка з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

Всі здобувачі освіти при необхідності забезпечуються гуртожитком, який  складається з 5 поверхів, передбачений на 450 осіб та має необхідні умови для якісного проживання.

 

На даний час в гуртожитку мешкає 185 здобувачів освіти. Вся інфраструктура розташована в кроковій доступності, гуртожиток та навчальний корпус ліцею представлені єдиним комплексом. В гуртожитку панує комфорт і затишок.

 

Належну роботу ліцею забезпечує велика кількість служб: це і педагогічні працівники, технічний та обслуговуючий персонал, батьківська громадськість.

 

Для забезпечення професійно - теоретичної підготовки ліцей має 19 кабінетів.

Виробниче навчання проводиться в 5 майстернях, та 6 лабораторіях.

 

 

У 2018 році відкрита сучасна кухня – лабораторія для ліцеїстів, які здобувають професію «Кухар. Кондитер».

Матеріальна база ліцею дозволяє здійснювати навчання молодих спеціалістів на достатньому рівні. У ліцеї наявна необхідна техніка: тракторів – 27; автомобілів - 14, комбайнів - 7.  Є 2 комп’ютерних класи, вихід в Інтернет,  вільна зона WI-FI. В навчальному процесі задіяні інтерактивні мультимедійні засоби навчання.

У ліцеї наявне навчальне  господарство площею 500 га, де майбутні механізатори відпрацьовують прогресивні технології обробітку ґрунту.

 

Здобувачі освіти ліцею забезпечені безкоштовними гарячими обідами.

Щорічно ліцей бере участь у Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти». У 2017  році у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»,  ліцей одержав Гран – прі у номінації «Лідер професійної освіти – 2017».

 

                У 2018 р. за результатами виставки  Великоновосілківський професійний ліцей отримав срібну медаль у номінації «Упровадження освітніх інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» та Диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти і науки,  а у 2019 році  у 10 міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» - золота медаль у номінації «STEM - навчання як освітній ресурс ХХІ століття».


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора