Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Конвенція ООН, Міжнародний день захисту дітей»

Дата: 01.06.2020 10:48
Кількість переглядів: 327

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно  з представниками Великоновосілківського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області, проведено інформаційно-роз`яснювальний захід на тему: «Конвенція ООН, Міжнародний день захисту дітей» з неповнолітніми, які перебувають на обліку у Великоновосілківському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області.

Людство зобов’язане дати дитині найкраще, що воно може дати.  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне з найбільших «дитячих» свят у світі. Вперше Міжнародний день захисту дітей відзначався в 1950 році. Спеціалізована структура ООН щодо захисту прав та інтересів дітей – ЮНІСЕФ. Міжнародний день захисту дітей – це привід нагадати дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, освіту, дозвілля, на захист від насилля.

Під час проведення ігрової вікторини, неповнолітні на прикладах пояснювали, у яких ситуаціях порушуються права дитини і які саме.

Діти дійшли до таких висновків:

- дитиною є кожна людська істота до досягнення нею 18-річного віку ;

- держави-учасниці Ковенції ООН визнають право на освіту;

- освіта дитини має бути спрямована: на розвиток особи, талантів, розумових і фізичних здібностей дитини в найповнішому обсязі;

- жодна дитина не може бути об’єктом свавільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте і сімейне життя, недоторканність житла, таємницю кореспонденції або незаконного посягання на її честь і гідність;

- дитина має право вільно висловлювати свої думки.

        Наприкінці заходу діти дали відповіді на запитання: Що таке життя? Що може зашкодити вашому життю? Від кого буде залежати ваше життя?

            Життя дуже багатогранне, це – яскравий світ, але для кожного він особистий та особливий.

        Важливе місце в нашому житті займає посмішка  яка триває мить, а в пам’яті залишається інколи назавжди, нічого не коштує, а багато дає; збагачує тих, хто її отримує, і не збіднює тих, хто її дарує. Саме посмішку не можна купити, позичити чи вкрасти, саме вона робить наше життя щасливіше.

        Було обговорено притчу про життя, головним висновком якої є те,  що наше життя – просте відображення наших вчинків, воно поверне тобі все, що ти йому дав.

               Всі ми любимо мріяти, незважаючи ні на що, і всі ми хочемо, щоб наші мрії здійснювалися. Життя – це мрія, життя – це багатство.  Саме цими словами діти пояснили, що для них значить слово «ЖИТТЯ», саме слова «мрія» та «багатство» були написані на кольорових кульках, які отримали діти.

               Живи щасливо! Живи натхненно! Живи з надією! Радій, втішайся, люби і сподівайся! Жити насправді цікаво, оскільки ти сам можеш обрати спосіб і щораз прагнути більшого в пізнанні свого життя і тих, хто поряд.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора