Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Контроль за використанням та охороною земель у Великоновосілківському районі

Дата: 05.06.2020 09:37
Кількість переглядів: 341

В ході обговорення земельних питань головою Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолієм НЕМЧЕНКО з керівництвом відділу контролю за використанням та охороною земель у Великоновосілківському та Мар’їнському районах та містах Донецьку і Вугледарі, сформовано робочу групу та проведено перевірки 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності загальною площею 31,935 га на території Шевченківської, Іскрівської сільських рад.

 

Встановлено факти самовільного зайняття вищезазначених земельних ділянок. Притягнуто до адміністративної відповідальності 1 юридичну та 7 фізичних осіб.

Нараховано 8 штрафів на загальну суму 1530,00 грн. Розрахована шкода, заподіяна державі в наслідок самовільного зайняття цих земельних ділянок на загальну суму 51032,24 грн.

Вже сплачено порушниками до державного бюджету 5 штрафів на загальну суму 1020 грн.

Надійшло коштів до бюджетів Іскрівської та Шевченківської сільських рад 34381,10 грн., згідно розрахунків шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття цих земельних ділянок.  

Іншими порушниками штрафи та шкода будуть сплачені протягом 15-ти денного терміну, передбаченого діючим законодавством України, з моменту вручення постанови про накладення адміністративного стягнення та отримання ними розрахунку шкоди, заподіяної державі внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора