Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради

Дата: 10.06.2020 14:46
Кількість переглядів: 228

Сьогодні голова Великоновосілківської райдержадміністрації Анатолій НЕМЧЕНКО з робочим візитом відвідав комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради та ознайомився з умовами забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та надання додаткової підтримки.

З метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та надання додаткової підтримки, а саме створення умов для отримання всіх можливих переваг від навчання, шляхом реорганізації психолого-медико-педагогічної консультації, у 2018 році створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Великоновосілківської районної ради (рішення Великоновосілківської районної ради від 25 травня 2018 року № 7/28-744).

Завданнями інклюзивно-ресурсного центру є:

- проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини та розроблення рекомендацій щодо програми навчання;

- надання психолого-педагогічної допомоги та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами;

- надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти з питань організації інклюзивного навчання;

- надання консультативно-психологічної допомоги батькам.

В ІРЦ працюють практичний психолог, вчитель-дефектолог та вчитель-логопед. Посада вчителя-реабілітолога залишається вакантною. Фахівці допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися.

Заклад оснащений відповідно до сучасних вимог. Є окремі кабінети вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога та ЛФК.

З бюджету на ремонт, проведення внутрішніх робіт, встановлення нової огорожі, облаштування інклюзивно-ресурсного центру на закупівлю обладнання було виділено 1 325 930, 40 грн.

Завдяки командній роботі та раціональному освоєнню коштів, виділених з державного та районного бюджетів, ремонтні роботи були проведені за рекордно короткий строк.

Відтепер діти з особливими освітніми потребами отримали сучасний, світлий заклад із сучасним обладнанням, необхідним для навчання та розвитку.

Керівництво та колектив центру запрошують усіх батьків, які мають дітей з особливостями розвитку, для отримання фахової консультації, а також дітей, яким необхідна корекційна, психолого-педагогічна та логопедична допомога, на корекційно-розвиткові заняття.

Центр знаходиться за адресою: вул. Центральна, буд. 6, смт Велика Новосілка, Великоновосілківський р-н, Донецька обл., 85500.

Телефони для довідок: +38 (098) 238-90-41, +38 (050) 142-63-08

е-mail для листування: 42326629@mail.gov.ua

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора