Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Психологічна  реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації

Дата: 16.06.2020 14:59
Кількість переглядів: 180

Психологічна  реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. З моменту отримання статусу учасник Революції Гідності/АТО/ООС набуває право на отримання безкоштовних послуг з психологічної реабілітації.

Для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління соціального захисту населення  за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додати наступні документи:

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації  включені наступні санаторні заклади:

-  ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО САНАТОРІЙ «ДЖЕРЕЛЬНИЙ» (адреса: Львівська область, Дрогобицький район, с. Мордичі, вул. Тустановицька 1А);

-ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗОЛОТА НИВА» (адреса: Одеська область, м. Білгород –Дністровський, смт Сергіївка,  вул. Чорноморська, 16).

Додаткова інформація за тел. 2-11-61


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора