Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Семінар-практикум в режимі онлайн-відеоконференції (ZOOM) «Поновлення Державного реєстру виборців: від теорії до практики»

Дата: 16.06.2020 15:42
Кількість переглядів: 675

16 червня 2020 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у кабінеті відділу проведено семінар-практикум в режимі онлайн-відеоконференції (ZOOM) з уповноваженими особами органів реєстрації селищної та сільських рад «Поновлення Державного реєстру виборців: від теорії до практики».

В рамках семінару було розглянуто та проаналізовано основні помилки, які допускають органи реєстрації під час формування відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Учасники семінару-практикуму активно залучалися до обговорень основних недоліків в роботі, намагаючись знайти оптимальний варіант їх недопущення в подальшому.

Також, розглянуті основні зміни в Законі України “Про Державний реєстр виборців”, які набудуть чинності з 01 липня поточного року, а також вимоги постанови Центральної виборчої комісії від 18.05.2020 №88 “Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

За підсумками семінару-практикуму уповноважені особи органів реєстрації селищної та сільських рад склали усні тести з порушених тем. Уповноважена особа органу реєстрації Андріївської сільської ради – Капітан Олена Валеріївна, за активну участь у нараді, відзначена символічним подарунком.

Семінар-практикум пройшов у дружній, веселій, творчій атмосфері, наповнений бажанням учасників засвоювати запропонований матеріал.

 Коментарі:

Капітан Олена
2020-06-18 13:55:44

Велике спасибі за приємний та корисний подарунок!

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора