Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Продовжується робота серед батьків сімей, які перебувають під соціальним супроводом як такі, що опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 26.06.2020 15:42
Кількість переглядів: 229

Фахівцями із соціальної роботи Великоновосілківського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується робота серед батьків сімей, які перебувають під соціальним супроводом як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

 

В телефонному режимі були проведені профілактичні бесіди з батьками щодо відповідального батьківства, здорового способу життя, санітарного стану в будинку, недопущення жорстокого поводження в родинах, профілактики насильства в сім’ї, здійснення батьками контролю за проведення дітьми вільного часу в літній період та дотримання правил безпеки під час літніх канікул.

Протягом тижня в телефонному режимі проінформовано 77 родин, відвідано та перевірено умови проживання 11 сімей, в яких виховується 34 дитини. З членами цих родин фахівці із соціальної роботи проводили бесіди щодо належного виконання батьками своїх обов’язків, дотримання сприятливих умов для розвитку дітей, інформували про послуги Центру, в черговий раз нагадували про правила дорожнього руху, дотримання правил безпеки під час перебування дітьми поблизу водоймищ. Одній родині надано допомогу в оформленні посвідчень багатодітної родини; дві родини отримали консультацію щодо оформлення виплат одиноким матерям; 8 родин проконсультовано щодо дотримання правил особистої гігієни та санітарного стану в будинку; трьом родинам надано допомогу в оформленні документів для отримання соціальної матеріальної допомоги на дитину в управлінні соціального захисту населення; обстежено умови проживання однієї родини та складено акт оцінки потреб сім’ї/особи  з метою виявлення потреб сімей та надання комплексу соціальних послуг цій  родині; на базі Великоновосілківського РЦСССДМ в рамках акції «Творити добро легко» три родини отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття.

Також протягом тижня в телефонному режимі з членами родин опікунів/піклувальників проведено бесіди в рамках профілактики коронавірусної інфекції. Було встановлено, що всі діти знаходились вдома, самопочуття дітей задовільне. Члени родин забезпечені засобами дезінфекції, необхідними речами, ліками вразі виникнення перших симптомів інфекційних захворювань.

                Робота в даному напрямку триває.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора