Великоновосілківська районна державна адміністрація
Донецька область, Великоновосілківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Змінюємо район разом

Дата: 09.07.2020 09:19
Кількість переглядів: 504

Небайдужі активісти Великоновосілківського району облаштовують місця масового купання в різних куточках району. Ентузіасти взялися за наведення порядку ще на початку червня: звільняли берег від заростів очерету, збирали сміття, залишене там недбалими відпочивальниками, завозили пісок, відновлювали поміст, встановлювали лавки, фарбували та багато іншого.

Працювали з віддачею. Не шкодуючи власного часу та ресурсів. Хтось приходив на “суботники” постійно, а хтось, коли дозволяли справи. Але сам факт, що молоді люди самоорганізувалися на добру справу, гідний похвали. Особливо відрадно, що серед борців за облаштування пляжу, наведення чистоти і порядку – підлітки і молоді сім'ї з дітьми.

Спасибі !!! Вашій активній молодій команді, за величезну зроблену важку роботу з благоустрою місць масового купання району. Сподіваємось, відпочивальники будуть підтримувати чистоту та порядок. 

Продовжуючи добрі починання активістів району, за сприяння керівництва Великоновосілківської райдержадміністрації 06-07 липня в с. Времівка, с. Нескучне, смт Велика Новосілка Великоновосілківського району завезено пісок для благоустрою місць масового купання.

Ще раз дякуємо небайдужим мешканцям району за надану допомогу (фінансову, транспортні послуги, дизельне пальне) в облаштуванні місць масового купання.

Окрема подяка генеральному директору ПАТ «Краснополянський піщаний кар’єр» Мкртчяну Арутюну Вагинаковичу за надану допомогу у відвантажені піску для облаштування місць купання мешканців району.

Робота в даному напрямку буде продовжуватись і надалі.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора